◄ Про нас – Gärtner чому обираюсь саме нас
Головна › Про нас
Про нас

ТМ Gärtner – садовий інструмент, який призначений максимально поліпшити життя людей. Він робить можливою реалізацію будь-яких завдань на садовій ділянці, пов’язаних зі стрижкою газонів, очищенням поверхонь під високим тиском, заготівлею дрів, доглядом за деревами і кущами.

Це європейський бренд для прогресивних користувачів, яким не байдужа відповідність ціни та якості. Асортимент складається з электро-, бензо- та ручного інструмента.

Обладнання ТМ Gärtner поєднує в собі надійність, безпеку та комфорт. Завдяки інноваційним рішенням, Ви швидко та із задоволенням впораєтеся з будь-яким видом садових робіт.

Довіра партнерів і споживачів – це те, заради чого ми працюємо щодня. Ми відкриті для співпраці, побажань і пропозицій.

Про продукцію

Інструменти ТМ Gärtner:

– Відповідають міжнародним нормам і стандартам якості щодо побутового ручного електрообладнання;

– Мають підвищену надійність і витримують великі навантаження, пристосовані до тривалої безперервної роботи;

– Відповідають світовим вимогам безпеки: всі моделі сертифіковані;

– Асортимент розроблений таким чином, щоб охопити всі варіанти використання садового інструмента, і складається з моделей як для широкого застосування, так і вузької спеціалізації;

– При виробництві застосовуються новітні технічні розробки, проводяться заходи, спрямовані на підвищення якості та надійності інструмента.

Чому обирають нас

З нами вигідно працювати

Наші клієнти отримують якісні товари і гнучку цінову політику. Інструмент ТМ Gärtner поєднує в собі надійність, безпеку та оптимальну вартість.

Широкий асортимент

Ми пропонуємо великий вибір ручного, бензинового та електричного інструмента для догляду за садом і дачею. У нас Ви знайдете тримери, електропили, газонокосарки, оприскувачі та інші прилади, які полегшать догляд за ділянкою.

Оптимальна логістика

Ми повністю беремо на себе логістичні витрати, що дозволяє нашим партнерам оптимізувати товарні потоки та підвищити маневреність постачань.

Сервіс

Отримати гарантійне і післягарантійне обслуговування нашого інструмента можна більш ніж у 50 сервісних центрах по всій Україні. Залежно від виду обладнання термін гарантії складає від одного до трьох років.

Маркетингова підтримка

Ми надаємо нашим клієнтам усебічну маркетингову підтримку:
- Просування на виставках і конференціях
- Забезпечення рекламними і POS матеріалами
- Збільшення продажів мотиваційними акціями